Sportowe sukcesy naszych uczniów w Judo

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUDO DZIECI W SOCHACZEWIE

Naszą szkołę reprezentowało 2 zawodników Sara Sałasińska   z klasy IV która wywalczyła złoty medal oraz Paweł Jędrzejczak z klasy V  tym razem bez medalu ale z dodatkowymi punktami rankingowymi za  udział w turnieju. Uczniowie ci   trenują w grupie średnio zaawansowanej i niedawno oboje zdali egzamin na żółty pas  w klubie  Judo Orkan Sochaczew – reprezentowała nas  także liczna grupa młodszych dzieci z grupy początkującej – którzy dopiero zaznajamiali się z atmosferą zawodów biorąc udział w torze przeszkód wszyscy wrócili z medalami i pamiątkowymi dyplomami… 😀 Gratulujemy serdecznie..

zapraszamy do lektury
http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=36034

 

No Comments

Comments are closed.

To Top